CERAMICZNE URODZINY DLA MAŁYCH I DUŻYCH!!!

W Pracowni Artystycznej „Mali Twórcy” organizujemy także urodziny dla dzieci – dobrze wiemy jak uczcić ten najważniejszy dzień w życiu każdego dziecka. Mogą to potwierdzić zadowoleni solenizanci i solenizantki, z którymi dotychczas spędziłyśmy te wyjątkowe chwile. Na organizowanych przez naszą Pracownię urodzinach jest za każdym razem inaczej, ale zawsze się wszyscy świetnie bawimy.

Urodziny dla dzieci - dmuchanie tortu

Jeżeli szukacie czegoś nowego, czegoś innego niż dotąd. Jeśli jesteście już znudzeni sztampowymi urodzinami w centrach handlowych, kulkach i innych „bawialniach” jest to niewątpliwie propozycja dla Was! Nasze urodziny mają spokojny charakter, staramy się aby dzieci wychodziły po urodzinach radosne i zrelaksowane. W tym czasie mają odpocząć od codziennego pośpiechu i nadmiaru bodźców.

Podobnie jak prowadzone w naszej Pracowni warsztaty ceramiczne i artystyczne, także urodziny mogą być sposobem kreatywnego spędzenia czasu, którego solenizantka lub solenizant oraz goście nie zapomną przez dłuższy czas.

Oferujemy Państwu zorganizowanie i poprowadzenie niebanalnych artystycznych urodzin dla dzieci w wieku od 6 lat. W trakcie urodzin dzieci bawią się sztuką na różne sposoby – lepią, malują, budują, a nawet przebierają się za postacie ze znanych obrazów. A wszystko odbywa się pod okiem doświadczonych instruktorek, absolwentek Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

W czasie organizowanych przez nas urodzin dzieci uwalniają swoją fantazję tworząc małe dzieła sztuki, które potem biorą ze sobą do domu jako pamiątkę tych wyjątkowych chwil. Ponadto czeka je cała masa wrażeń i świetna zabawa.

Urodziny mają spokojny charakter, odpoczywamy od codziennego pospiechu

Gwarantujemy dobrą zabawę i ciekawe warsztaty!

Urodziny dla dzieci - poczęstunek

Urodziny dla dzieci – Informacje

Organizowane przez nas urodziny dla dzieci odbywają się w ścisłym centrum Krakowa. W zależności od ilości zaproszonych gości urodziny organizujemy w naszej Pracowni przy ul. Kopernika (mniejsze grupy – „Małe urodziny”) lub w kawiarni przy ul. Floriańskiej (większe grupy – „Duże urodziny”).

Lokalizacja w centrum Krakowa sprawia, że rodzice lub opiekunowie przyprowadzający dzieci na urodziny mogą swobodnie wykorzystać czas, gdy dzieci będą się bawić na przyjęciu. Mogą udać się na spacer po Starym Mieście, skorzystać z bogatej oferty kawiarni i restauracji, czy wreszcie zrobić zakupy na przykład w Galerii Krakowskiej.

W przypadku „Dużych urodzin” możliwe jest również zaproszenie większej grupy rodziców na spotkanie i poczęstunek do kawiarni „Żarówka”, w której urodziny są organizowane.

„Małe urodziny”, dla grup od 10 do 15 dzieci (raczej z ograniczoną liczbą rodziców pozostających na urodzinach), organizujemy w naszej Pracowni. Dysponujemy salą warsztatową o powierzchni ok 30m2 zlokalizowaną przy ul. Kopernika 9 w Krakowie. Dodatkowo, przy naszej Pracowni, rodzice mogą bezproblemowo zaparkować samochody na wewnętrznym parkingu w momencie kiedy przywożą oraz odbierają dzieci z urodzin.

„Duże urodziny”, dla większej grupy dzieci wraz z rodzicami, możemy zorganizować w zaprzyjaźnionej kawiarni Żarówka przy ulicy Floriańskiej 20. W tym przypadku można zaprosić większą liczbę gości w porównaniu do urodzin organizowanych w naszej Pracowni. Przyjęcie urodzinowe odbywa się w osobnej, dużej sali warsztatowej. Rodziców natomiast można zaprosić w takiej sytuacji na spotkanie i pyszny poczęstunek do Kawiarni.

„Duże urodziny” wyceniamy indywidualnie.

„Małe urodziny”

>> W przypadku grupy do 10 dzieci cena minimalna to 600 zł.

>> Dla grup powyżej 10 dzieci opłata za każdego kolejnego gościa wynosi 40zł.

Cena urodzin obejmuje pracę dwóch instruktorów, wszystkie materiały plastyczne, szkliwienie i wypał prac ceramicznych oraz wynajem sali. Cena nie obejmuje poczęstunku.

Jako dodatkową atrakcję możemy zaproponować toczenie na kole garncarskim ze wszystkimi uczestnikami. Toczenie na kole płatne jest dodatkowo 100zł.

„Duże urodziny”

wyceniamy indywidualnie z tego względu, że istnieje konieczność wcześniejszego ustalenia szczegółowych warunków ich organizacji. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia szacunkowego kosztu „Dużych urodzin”.

(Czas trwania urodzin: 2 h.)
 • Przywitanie gości

  – rozpoczęcie urodzin i wręczanie prezentów
 • Pierwsza zabawa plastyczna

  – inna niż lepienie z gliny. Może to być na przykład ozdabianie koników, tworzenie wyjątkowych masek, robienie ozdób świątecznych, czy też łapaczy snów. W trakcie zabawy wykorzystujemy gotowe półprodukty oraz różnorodne materiały i techniki plastyczne. Prace będące wynikiem tej zabawy dzieci zabierają do domu w tym samym dniu. Oczywiście, temat zabawy możemy dobrać zgodnie z preferencjami solenizantów i rodziców.
 • Przerwa na mycie rąk

 • Poczęstunek, składanie życzeń, dmuchanie świeczek i wreszcie jedzenie tortu

 • Druga zabawa plastyczna

  – LEPIENIE Z GLINY!!! Z naszą pomocą dzieci bawią się gliną tworząc, w efekcie tej zabawy, wyjątkowe prace ceramiczne według swojego pomysłu. Wykonane przez dzieci prace z gliny pozostają w pracowni. Prace muszą schnąć około dwóch tygodni, a następnie są wypalane po raz pierwszy, szkliwione i ponownie wypalane. Dopiero w momencie, gdy są gotowe zapraszamy po ich odbiór. Dodatkową atrakcją, którą możemy zaoferować jest koło garncarskie. W ramach tej opcji każdy z uczestników urodzin może spróbować swoich sił jako „profesjonalny” garncarz. Równocześnie z lepieniem z gliny dzieci, przy naszej pomocy, wykonują na kole garncarskim swoje własne naczynie.
 • Pożegnanie gości i solenizantów

Podany powyżej przebieg urodzin jest oczywiście orientacyjny. Zazwyczaj uroczystość przebiega zgodnie z podanym powyżej schematem, niemniej jednak chętnie realizujemy specyficzne pomysły solenizantów i rodziców. W szczególności możemy zmienić na przykład czas trwania urodzin, rodzaje i tematy zabaw oraz ich kolejność.

Poczęstunek – Wersja podstawowa

W wersji podstawowej urodzin poczęstunek przywożą rodzice lub opiekunowie solenizanta. My natomiast zapewniamy całe wyposażenie: serwetki, jednorazowe kubeczki, talerzyki i widelczyki oraz paterę na tort.

poczęstunek – Wersja specjalna

Istnieje również możliwość zorganizowania przez nas poczęstunku zgodnie z oczekiwaniami soleniazantki/soleniazanta oraz rodziców (tort, ciasta, paluszki, chrupki kukurydziane, ciasteczka, krakersy, soki, woda, owoce itp.). W każdym przypadku koszt zamówionego poczęstunku wyceniany jest indywidualnie, w zależności od wybranego menu.

W przypadku rezerwowania terminu urodzin należy wpłacić zaliczkę w wysokości 100 zł.

Numer konta:

87 1140 2004 0000 3302 7808 4749

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz datę urodzin